سوالات عمومی

شما می‌توانید از طریق فرم درخواست مرجوعی در پروفایل ، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.
 
شما می‌توانید وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی ، فرم درخواست را تکمیل کنید.
 
در صورتی که دریکی از شهرهای اکسپرس هستید ، طی ثبت سفارش ، ما به شما امکان انتخاب بازه های زمانی را می‌دهیم و طبق بازه زمانی انتخابی کالا تحویل شما می‌شود.در غیر اینصورت سفارش شما از طریق پست و باربری طی 5 روز کاری تحویل شما می‌شود.
 
کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با موسسه فرهنگی هنری عمارت پلاک 85، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما از طریق واتساپ تماس بگیرید.

سوالات دیگر

موسسه فرهنگی هنری عمارت پلاک 85 در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.
سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :
کالای خریداری شده در انبار موسسه فرهنگی هنری عمارت پلاک 85 موجود باشد.
در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار موسسه فرهنگی هنری عمارت پلاک 85 به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

کالاهایی که امکان ارسال هوایی در شهرهای مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان ندارند که بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 5 روز کاری، به دست شما برسد.

  1. اکسپرس اگر شما در تهران هستید ، سفارش شما با اکسپرس موسسه فرهنگی هنری عمارت پلاک 85 تحویل شما می‌شود.
  2. پست در صورتی که آدرس شما در محدوده اکسپرس موسسه فرهنگی هنری عمارت پلاک 85 نیست ، سفارش شما با پست پیشتاز تحویل شما می‌شود.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://itemtracking.post.ir شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین می‌توانید با مراجعه به پروفایل خود اطلاعات را دریافت کنید.
 
در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال ،کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.
 
0/5 (0 نظر)